مقالات

لاغری موضعی

جراحی های رایج تهاجمی؛ برای حذف چربی های بدن عمل های بسیار سنگین با زمان نقاهت طولانی مدت هستند. خوشبختانه امروزه روش های غیرتهاجمی و کم تهاجمی، بدون نیاز به جراحی و بیهوشی، جای خود را به روش های قدیمی داده اند. در این روش از دستگاه لاغری موضعی برای از بین بردن چربی هایی استفاده می شود که با ورزش و رعایت رژیم غذایی از بین نمی روند. بهترین دستگاه لاغری دستگاهی است که در یک دوره ی مشخص درمان و به صورت تدریجی، سلول های چربی اضافه ی بدن را از بین ببرد.

 

روش کار

لاغری موضعی با دستگاه یکی از موثرترین روش های کاهش وزن است. در این روش غیر تهاجمی، امواج مایکروویو تولید شده توسط دستگاه اوندا به صورت اختصاصی و متمرکز به سلول های چربی تابانده شده و چربی های موضعی را به صورت کاملا ایمن کاهش می دهد.

کاندیدای مناسب برای لاغری با دستگاه

تجمع سلول های چربی در قسمت هایی از بدن مانند شکم، پهلو، غبغب، بازو، ران، باسن و … را چاقی موضعی می گویند. این چربی های انباشت شده، حتی در برابر ورزش و رژیم غذایی مناسب نیز بسیار مقاوم هستند. از این رو افرادی که تمایل به از بین بردن این نوع چربی ها در بدن دارند کاندیدای اصلی لاغری سریع با دستگاه هستند.

مزایای دستگاه لاغری

دستگاه های موجود در کلینیک های تخصصی با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته، به صورت کم تهاجمی و غیر تهاجمی عمل کرده و در سریع ترین زمان با تعداد جلسات کم و بدون عوارض، سبب لاغری موضعی دائمی بیمار با از بین بردن سلول های چربی انباشت شده بدن، خواهد شد.

 

معرفی دستگاههای لاغری موجود در فروشگاه سودامدیکا

1- دستگاه ۶ هندپیس آراف کویتیشن بهمراه پد های لیزری

هندپیس اول: Cavitation
فرکانس ۴۰ کیلو هرتز
قدرت ۱۵ وات
تکنولوژی این هندپیس اولترا سوند با فرکانس بالاست که موجب فوران مولکولهای آب می‌شود لرزش ذرات آب اطراف سلولهای چربی باعث شکستن آنها و آزاد شدی تری گلیسرید میشود

هندپیس وکیوم آراف
مکش وکیوم ۸۰ کیلو پاسکال
فشار وکیوم ۲۵۰ کیلو پاسکال
جریان هوا ۱۰ لیتر در دقیقه
فرکانس آراف ۱ مگا هرتز
قدرت ۵۰ وات
وکیوم باعث باز شدن انسداد غدد لنفاوی و کمک به دفع چربی های آزاد شده در خون می‌کند

هندپیس آراف بدن
فرکانس ۱ مگا هرتز
قدرت ۵۰ وات

هندپیس آراف صورت
فرکانس ۱ مگا هرتز
قدرت ۳۰ وات

هندپیس آراف زیر چشم
فرکانس ۱ مگا هرتز
قدرت ۱۰ وات

پد های لیزری
نور مادون قرمز پد های بزرگ ۵ مگا وات
و پد های کوچک ۵ مگا وات

برای خرید دستگاه لاغری آر اف کویتیشین 6 هندپیس بهمراه پد لیزری کلیک کنید

 

2-دستگاه لاغری EMSculpt FIRELIGHT

دستگاه پیکر تراشی کامل و حرفه ای

قدرت تحریک تمام ماهیچه ها

برای خرید جدیدترین دستگاه لاغری EMSculpt FIRELIGHT کلیک کنید

 

3- کرایو لیپولیز  fire light

قدرتمندترین دستگاه لاغری

برند fire light

هندپیس ها کویتیشن/کرایو/آراف/لیپولیز

پدلیزری کویتیشن

سرما تا منفی ۱۴ درجه

برای خرید جدیدترین دستگاه لاغری کرایولیپولیز فایرلایت  کلیک کنید

 

 

4- ولاشیپ fire light

هندپیس های این دستگاه برای حذف چربی زائد نواحی شکم ، پهلو، اطراف بند سوتین و زیر سوتین ، زیر باسن، باسن، داخل ران و بازو میباشند.

دستگاه ولاشیپ در حال محبوب شدن است به دلایل زیر:

یک روش سرپایی میباشد

عملا بدون درد، بدون سوزن، برش، یا بیهوشی میباشد

بسته به گستره مناطق درمان، بین ۲۰ دقیقه تا دو ساعت طول می کشد

بیماران نتایج را پس از فقط مدت چهار هفته مشاهده می کنند

مفید در تحریک گردش خون در نتیجه ماساژ و مکش گردش خون افزایش پیدا میکند

برای خرید جدیدترین دستگاه لاغری ولاشیپ فایرلایت کلیک کنید

 

 

تفاوت های کرایولیپولیز و کویتیشن

کرایولیپولیز یکی از جدیدترین دستگاههای لاغری موضعی غیر تهاجمی ست که با استفاده از مکانیزم سرمایشی و انجماد سلولی باعث کاهش حجم چربی و حذف آنها از ناحیه کرایو شده مي شود. کرایولیپولیز با پایین آوردن دمای موضع سرد شده تا  منهای 11 درجه ، سلولهای چربی آن ناحیه را بدون صدمه زدن به پوست و یا سایر بافتهای بدن به کمک سلولهای ایمنی از بدن حذف می کند. كويتيشن با استفاده از امواج اولتراسوند با فركانس بسيار بالا سبب تشكيل حبابهای ريز در اطراف سلول های چربی شده و با برخورد اين حبابها با ديوارۀ سلول های چربی و تركيدن انها سبب پارگي ديوارۀ سلول و بيرون ريختن چربی درون سلولی ( تري گليسريد) و خروج اب درون سلولی آنها ميشود.

تعداد جلسات کویتیشن بیشتر از تعداد جلسات استفاده از دستگاه کرایولیپولیز است. کویتیشن حداقل برای هر دوره 10 تا 12 جلسه ای با فاصله هفته ای 1 تا 2 بار است ولی تعداد جلسات کرایو بین 2 تا 3 جلسه با فاصله زمانی  دو تا سه ماهه است .

افراد دارای فشار خون، چربی خون و انواع دیابت ها نمی توانند از روش کویتیشن استفاده کنند ولی این افراد بنا بر مقالات منتشره برای استفاده از کرایولیپولیز منعی ندارند. استفاده از دستگاه کویتیشن به تنهایی پوست راشل میکند و لیفت ندارد اما با انجام برخی حرکات ورزشی و استفاده از سایر دستگاه های لاغری موضعی مانند رادیوفرکانسی میتوان پوست را نیز لیفت کرد، ولی کرایولیپولیز لیفت (بسیار محدود) دارد .

بعد از استفاده از کویتیش بیمار بایستی جهت جلوگیری از رسوب چربی در سایر نواحی بدن ورزش انجام دهد ، اما بعد از استفاده از دستگاه کرایولیپولیز الزامی به انجام ورزش وجود ندارد اما میتوان برای نتیجه گیری بهتر ورزشهای هوازی که به چربی سوزی کمک میکنند را در دستور کار قرار داد .

انجام کرایولیپولیز فقط در بافت چربی که نرم و قابل مکش است ، قابل استفاده است و در بافت سفت امکانپذیر نیست ،در حالیکه کویتیشن برای چربی ها و سلولیت های نرم و سفت هر دو قابل استفاده است.

پس از انجام کویتیشن به میزان فراوان بایستی آب مصرف شود به این علت که آب درون سلولي بوسيله سيستم لنفاوي تخليه و بوسيله كليه ها به شكل ادرار دفع مي شود. از اين رو يكي دو روز بعد از انجام كويتيشن دفعات ادرار افزايش مي يابد.تغيير رنگ و بوي ادرار هم در بعضي بيماران ديده شده است .

برای اطلاع از تخفیف ها و خرید انواع دستگاه لاغری و خرید محصولات پزشکی، به پیج اینستاگرام ما مراجعه نمایید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *