advertise

هیدروفشیال ۷

فروشگاه سودا مدیکا

هیدرودرم (هیدرافیشیال) را با دیگر درمان ‌های پوستی غیر تهاجمی (بدون نیاز به جراحی) مانند میکرودرم ابریژن، لایه برداری شیمیایی، میکرودرم ابریژن مقایسه می کنیم. نمی توان انکار کرد که آب گرم درمانی می تواند موجب طولانی تر شدن زیبایی پوست شما، کاهش خطوط ریز، چین و چروک، بهبود آکنه و آکنه روزاسه گردد. یکی از جدیدترین درمان های پوستی غیرجراحی در بازار هیدرودرم می باشد که یک شیوه درمانی است که ادعا می کند مطلوب ترین پوست صورت را برای شما حاصل خواهد کرد. هیدرودرم (هیدرافیشیال) چگونه می تواند با دیگر درمان های پوستی که امتحان خود را پس داده اند رقابت کند؟ بیایید نگاهی بیاندازیم.


فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا

تفاوت هیدروفیشیال ۷ کاره و ۶ کاره

 ۷ کاره هیدرافیشیال با موتور تقویت شده نسبت به دستگاه هیدرافیشیال ۶ کاره در حال حاضر نسبت به دیگر دستگاه های فیشیال صورت پیشتاز می باشد. در ورژن جدید این دستگاه ضمن اینکه نسبت به رفع کمبود نور درمانی اقدام نمود و قدرت و کیفیت این دستگاه نیز تغییر چشم گیری پیدا کرد . ازجمله قرار دادن موتور های مجزا برای دستگاه با قابلیت استفاده همزمان از هر ۷ دسته به صورت موازی . اضافه کردن دستگاه ماسک ال ای دی صورت هفت رنگ با قدرت متمایز .

کاربرد سری های دستگاه هیدروفیشال ۷ کاره

ultrasnoic سری فراصوت : افزایش گردش خون و جوانسازی
سری Multipolar RF: فرم دهی و لیفت صورت
Bio microcurrent: سفت کننده پوست
هیدرودرم ابریژن : پاکسازی پوست، لایه بردار و تمیز کننده منافذ
چکش سرد : سرد کردن پوست بعد از درمان
تفنگ اسپری با اکسیژن : جوانسازی پوست
ماسک ال ای دی صورت

کاربرد

درمان های کامل فیشیال
میکرودرم ابریژن یا هیدرودرمی با آب
اکسیژن رسانی به پوست
لایه برداری و پاکسازی عمق منافذ
درمااف التراسونیک (۱تا ۳میلیون ویبره در ثانیه)
افزایش گردش خون
رفع چین و چروک و معایب پوست
اسکرابر پوست اولتراسوند
پاکسازی عمیق صورت
تحریک کلاژن سازی و جذب مواد
بازسازی مولکول ها
ار اف جمع کننده و سفت کننده پوست
جوان سازی و کاهش افتادگی پوست
ایربراش بادی طراحی ناخن
تولید آب اکسیژن (آب خالص) و مرطوب شدن عمیق پوست
Cold Hammer یا همان چکش سرد جهت رفع التهاب و تیرگی
ضد حساسیت و بستن منافذ
ماسک ال ای دی نوردرمانی بهبود گردش خون افزایش
درخشندگی و شفافیت پوست
هفت قابلیت مجزا در یک دستگاه


هیدرودرم (هیدروفیشیال) در مقابل میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن یک روش نسبتا جراحی می باشد که با استفاده از یک ابزار ساینده به آرامی پوست را سمباده می ‌زند تا لایه های ضخیم بیرونی را از بین ببرد. مرسوم ترین دستگاه های میکرودرم ابریژن مانند درماسویپ (DermaSweep)، در درمان با تزریق سرم مورد استفاده قرار می گیرند که موجب نرمی، صاف تر شدن و درخشنده تر شدن پوست می گردد. میکرودرم ابریژن برای افرادی با ترک های پوستی پیشنهاد می شود که به طور کلی به درمان خال های تیره و عدم تعادل رنگ در پوست فکر نمی ‌کنند. همچنین یک انتخاب مناسب برای افرادی با آکنه روزاسه فعال، مویرگ های شکننده، زخم های باز، پسوریازیس و دیگر شرایط پوستی است.


فروشگاه سودا مدیکا

چرا دستگاه هیدرافیشال ؟

هره‌گیری از صفحه نمایش ۷ اینچی و لمسی یکی از دیگر مزیت‌های این محصول شش کاره محسوب میشود. با استفاده از این صفحه نمایش ، میتوانید تنظیمات مربوط به تمامی دسته‌ها را انجام داده و متناسب با نیاز مشتری، درجه‌های مد نظر خود را انتخاب کنید در هر طرف دستگاه هیدروفیشیال یا آکواجت ، سه عدد پورت خروجی برای دسته‌های آن قرار دارد که باعث میشود از میزان شلوغی و بهم پیچیدن کابل دسته‌ها به یکدیگر کاسته شود. یک سمت دستگاه هیدروفیشیال دارای سه خروجی شامل خروجی میکرودرم آبریژن ، التراسوند و اتوی وصورت میباشد. طرف دیگر نیز دارای خروجی‌های چکش سرد ، اسپری اکسیژن و بای‌پولار است.