advertise

ولاشیپ

فروشگاه سودا مدیکا

بیش از نیمی از مردم جهان در بخش یا بخش‌هایی از بدن خود دچار سلولیت هستند. این اتفاق توسط رشته‌های فیبروتیک و محکمی به وجود می‌آید که پوست را به سمت پایین کشیده و بافت چربی را برجسته می‌کنند. در نتیجه، پوست ناهموار و فرورفته به نظر می‌رسد. جالب است بدانید که سلولیت هیچ ارتباطی با سطح آمادگی جسمانی فرد ندارد و هر کسی ممکن است در ناحیه ران، باسن، بازو و شکم دچار آن شود. خوشبختانه دیگر لازم نیست نگران ظاهر ناخوشایندی که سلولیت به بدنتان می‌دهد باشید؛ چرا که روش‌های متعددی برای درمان آن ابداع شده که یکی از آن‌ها ولاشیپ است. اگر به دنبال درمانی برای سلولیت هستید اما نمی‌خواهید به روش‌های تهاجمی و جراحی مانند لیپوساکشن روی بیاورید، ولا شیپ یک گزینه عالی برای شما است. ولا شیپ از طریق کاهش چربی، تولید کلاژن و نرم کردن رشته‌های فیبروتیکی سلولیت را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد. این روش برای از بین بردن سلولیتی که با هیچگونه رژیم یا ورزش رفع نشده بسیار ایده‌آل خواهد بود. در این مقاله از مجله زیبا بمان، به شما خواهیم گفت که ولاشیپ چیست و چه عملکردی دارد. همچنین شما را با عوارض و مراقبت‌های بعد از درمان سلولیت با این روش آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.


فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا

ولاشیپ چگونه کار میکند؟؟

تکنسین، دست ماساژ دهنده ولاشیپ را مستقیما به سطح پوست در منطقه مورد درمان اعمال می کند. غلطک های مکانیکی بر روی دست ماساژدهنده به ماساژ و صاف کردن پوست مشغول میشوند، در حالی که فرکانس رادیویی مادون قرمز به سمت پوست هدایت میشود. فرکانس های رادیویی بافت زیر جلدی را گرم می کنند و باعث می شوند سلول های چربی ذوب و شکسته شوند. سپس چربی به طور طبیعی از بدن خارج می شود. بیماران می گویند که این روش به عنوان یک ماساژ گرم و عمیق بافت های بدن به نظر می رسد و بعد از انجام این روند، تعداد اینچ های سایز بدن و همچنین پوندهای وزن بدن کاهش می یابد. روش درمان ولاشیپ برای چهار تا شش هفته انجام، توصیه می شود و ممکن است تا چند ماه کوتاه طول بکشد.

این روش عوارض هم دارد؟

فرد در هر جلسه درمانی با ولا شیپ تنها یک ماساژ گرم و عمیق احساس می‌کند. به همین دلیل طبیعی است که چند ساعت پس از درمان در مناطق تحت درمان احساس گرما و حرارت داشته باشید. بعلاوه، پوست نواحی تحت درمان حتی ممکن است تا چند ساعت پس از درمان صورتی یا قرمز رنگ باشد. اگر پوست خیلی حساس یا نازکی داشته باشید احتمال بروز کبودی خفیف نیز وجود دارد؛ اما قابل توجه یا خطرناک نیست. همه این عوارض خود به خود پس از چند ساعت رفع خواهند شد.

مزایای ولاشیپ

مناسب: یک روش سرپایی
عملا بدون درد: بدون سوزن، برش، یا بیهوشی
لذت بخش: یک ماساژ گرم را تصور کنید
سریع: بسته به گستره مناطق درمان، بین ۲۰ دقیقه تا دو ساعت طول می کشد
موثر: بیماران نتایج را پس از فقط مدت چهار هفته مشاهده می کنند
مفید در تحریک گردش خون: در نتیجه ماساژ و مکش گردش خون افزایش پیدا میکند


مراقبت های بعد از ولا شیپ چیست؟

خوشبختانه، ولاشیپ روشی کاملاً بی‌خطر و غیرتهاجمی بوده و به همین دلیل بعد از انجام آن نیازی به رعایت کردن مراقبت های خاص نیست. در واقع این روش دوره نقاهت ندارد. حتی بعد از هر جلسه درمانی می‌توانید بلافاصله به فعالیت‌های روزمره خود برگردید یا حتی ورزش کنید. با این حال، توصیه می‌شود بعد از هر جلسه ولا شیپ به مدت ۲ روز ورزش سنگین و شدید انجام ندهید تا بدن بتواند خود را به طور کامل بهبود دهد. یکی از نکات مهمی که باید در رابطه با ولاشیپ در نظر داشته باشید این است که در صورت باردار یا شیرده بودن حتماً این مورد را به متخصص مربوطه اطلاع دهید. علاوه بر آن، انجام این روش برای افرادی که در بدن خود پلاتین کار گذاشته‌اند یا از ضربان‌ساز قلب استفاده می‌کنند توصیه نمی‌شود؛ چرا که انرژی‌های به کار رفته در ولا شیپ ممکن است باعث اختلال در عملکرد ضربان‌ساز یا پلاتین شود.


فروشگاه سودا مدیکا

علاوه بر مواردی که گفته شد، ترکیب فناوری‌های به کار رفته در ولا شیپ پوست را به تولید کلاژن و الاستین جدید تحریک می‌کند. در نتیجه، میزان چربی موجود در اندام کاهش یافته و پوست سفت و هموار می‌شود. همه این اقدامات بدون هیچگونه درد و خونریزی صورت می‌گیرند و همین باعث شده تا ولا شیپ یکی از بهترین روش‌های درمان سلولیت به شمار برود. معمولاً نتایج درمان سلولیت با این روش پس از ۴ تا ۶ جلسه خود را نشان می‌دهد. حتی برخی افراد پس از جلسه اول نیز بهبودی سلولیت را احساس می‌کنند. پس از گرفتن نتیجه از ولاشیپ، ممکن است هر ۳ ماه یک بار به یک جلسه تمدیدی نیاز داشته باشید تا سلولیت برنگردد و نتیجه آن دائمی باشد. هر جلسه ولا شیپ چیزی حدود ۲۰ تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد.