advertise

لیزر تیتانیوم

فروشگاه سودا مدیکا

زیبایی گوهریست که خداوند به همه افراد کم و زیاد اعطا فرموده است. بعضی از زیبایی‌ ها خدادادی است و بعضی از آن ها اکتسابی می باشد. تصور نکنید که زیبایی تنها در ظاهر و چهره شماست. زیبایی در بدن شما هم می باشد. بدنی که به دور از چربی‌ های زائد باشد بدنی زیباست. بدنی که موهای زائد بر روی آن نباشد یک بدن دلخواه و زیبا می باشد. اغلب آقایان و بانوان به دلایل مختلفی به از بین بردن موهای زائد خود اقدام می کنند. نداشتن موهای زائد برای روابط زناشویی، آقایان و بانوانی که ورزش می کنند و رعایت بهداشت مهم می باشد. لذا ما در این متن قصد داریم تا چگونگی از بین بردن موهای زائد را با استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته مورد بررسی قرار دهیم. گذشت آن زمانی که دستگاه های ساده و کوچک خانگی به عنوان لیزر موهای زائد شناخته می شدند. امروزه دستگاه لیزر موهای زائد پیشرفته در نمونه ‌های مختلفی موجود و به بازار ارائه شده است. دستگاه لیزر تیتانیوم یکی از این نمونه ها برای از بین بردن موهای زائد می باشد. این دستگاه لیزر دارای اندازه های بزرگ و سیستم خنک کننده پیشرفته است. بنابراین درمان ‌های شما زمان کمتری را خواهد برد. معمولاً این دستگاه ‌ها کیفیت بسیار بالایی را برای از بین بردن موهای زائد دارند. پس اگر قصد دارید تا کارایی این دستگاه را مورد توجه قرار دهید و به جواب سوالات خود دست پیدا کنید با ما تا پایان همراه باشید.


فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا

هر دستگاه لیزری که تولید می‌شود دارای یک‌سری ویژگی‌های منحصربفرد است که این دستگاه نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. اولین ویژگی که دستگاه لیزر تیتانیوم را از دیگر دستگاه‌های لیزر متمایز می‌کند، وجود دو هندپیس در آن است که هر کدام می‌توانند به صورت مجزا و یا حتی همزمان و با استفاده از طول موج‌های مختلف به عمق بافت پوست نفوذ کرده و ریشه موها یا همان فولیکول را از بین ببرد. دقت داشته باشید دستگاه‌هایی که دو هندپیس دارند، طول عمر بیشتری نسبت به مدل‌های مشابه دستگاه‌های لیزر خواهند داشت و این یعنی دستگاه لیزر تیتانیوم تا سال‌ها می تواند کیفیت خود را حفظ کند و از آنجایی که این موضوع برای مراکز پوست و مو از اهمیت بسزایی برخوردار است، تلاش خواهند کرد تا حدالامکان این دستگاه را به دستگاه‌های مجهز کلینیک خود اضافه کنند. از دیگر مشخصات این دستگاه، استفاده از چندین طول موج است که هر کدام از این طول موج‌ها برای پوست‌های مختلف بکار می‌روند. طول موج‌های دستگاه لیزر تیتانیوم الکس، دایود و ان دی یاگ نام دارند که به ترتیب برای موهای نازک مانند نواحی پشت لب، موهای معمولی مانند بخش‌های دست و پا و در آخر موهای ضخیم‌تر مانند قسمت‌های شکمی استفاده می‌شوند.

 یکی از سیستم های فوق العاده ای که در دستگاه لیزر تیتانیوم به کار رفته شده است، سیستم خنک کننده آن می باشد. شاید برای بسیاری از افراد جالب باشد که سیستم خنک کننده چرا باید در یک دستگاه لیزر به کار برود. با توجه به اینکه اشعه ها یک سری از گرما را بر روی سطح پوست ایجاد می کنند، ممکن است این گرما اذیت کننده باشد. به همین دلیل در لیزر تیتانیوم از سیستم خنک کننده تماس مداوم استفاده شده. این سیستم یک فناوری پیشرفته است که به طور مداوم پوست را خنک می کند. لذا دستگاه لیزر تیتانیوم دمای بدن را در ناحیه مورد درمان کنترل می ‌کند. همین موضوع درمان را تسهیل می نماید. این دستگاه گرما را به حداقل می رساند. دمای کنترل شده باعث می شود که به راندمان از بین رفتن موهای زائد کمک شود. اکنون بیماران می توانند با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم در طول یک جلسه، درمانی بدون درد و گرما را حس کنند.

فواید دستگاه لیزر تیتانیوم

– پاک‌سازی پوست باید به شکل تمام و کمال انجام شود. بعضی از دستگاه‌های لیزر به دلیل داشتن کیفیت پایین، چند خط در میان به فولیکول مو حمله می‌برند که در این شرایط بعضی از موهای بدن فقط چند روز بعد از انجام لیزر به رشد خود ادامه می‌دهند، اما بکارگیری از دستگاه لیزر تیتانیوم در زمان مناسب به حذف کلی موهای زائد می‌پردازد.
– به غیر از پاک‌سازی موهای بدن، این دستگاه در بر طرف کردن ضایعات پوستی نیز نقش دارد. لذا چنانچه در نواحی مختلف پوست دارای ضایعات ریز و درشت هستید، حتماً با پزشک معالج برای استفاده از این دستگاه صحبت کنید.
– بهترین مزیت استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم بدون درد بودن آن است. با توجه به اینکه این دستگاه با تکنولوژی‌های قابل توجه تولید شده است، در هنگام کار با کمترین فشار وارده بر پوست کار خود را انجام می‌دهد که همین امر سبب می‌شود پوست بدن بیمار با کمترین درد مواجه شود.


عوارض دستگاه لیزر تیتانیوم

همانطور که عرض کردیم هر دستگاه لیزری ممکن است عوارض مختص به خود را به بار بیاورند، با این وجود هر چه دستگاه لیزر از قدرت بهتری برخوردار باشد، احتمال ایجاد عوارض کاهش می‌یابد. در حال حاضر که با شما صحبت می‌کنیم عوارض‌های قابل توجهی بعد از انجام عمل لیزر توسط این دستگاه گزارش نشده است، به جز چند مورد کوفتکی بدن و یا وجود التهاب که کاملاً طبیعی هستند. توجه کنید که برای رفع این موارد می‌توانید از کمپرس آب یخ استفاده کنید. لذا نتیجه می‌گیریم که استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم بدون کمترین عوارض است.


فروشگاه سودا مدیکا

بحث پایانی

در پایان باید گفت که امروزه استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم در کل جهان محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. از دیگر ویژگی های آن می توان به نداشتن مواد مصرفی خاص، صفحه نمایش بزرگ، مجهز بودن آن به سیستم اندروید، مناسب بودن با تیپ های پوستی ۱ تا ۶ و نکاتی از این قبیل را می توان اشاره کرد. توجه داشته باشید که استفاده از این دستگاه در کلینیک های زیبایی امروزه به شدت مورد توجه قرار گرفته است. لذا در صورتی که یک کلینیک زیبایی این دستگاه را نداشته باشد، مطمئناً یک نقطه منفی در کارنامه خود داشته است. اما جالب است که بدانید . شما می توانید این دستگاه را با قیمت بسیار پایین از سودا مدیکا خریداری نمایید. توصیه ما به آقایان و بانوان این است که حتماً این دستگاه را برای یک بار هم که شده مورد تجربه قرار دهند. تهران هایفو به عنوان عرضه‌ کننده دستگاه‌های هایفو و لیزرهای مختلف همواره در خدمت کلینیک های زیبایی می باشد. از اینکه تا پایان این متن با سودامدیکا همراه بودید بسیار سپاسگذاریم.