advertise

هایفرکوئنسی

فروشگاه سودا مدیکا

فواید هایفرکوئنسی چیست ؟

فواید هایفرکوئنسی بسیار زیاد است و برای همه ما ضروری است امروز شما را با درمان‌های هایفرکوئنسی آشنا خواهیم کرد و فواید بی نظیرش را برای شما میگویم. درمان با فرکانس بالا یک عمل ضد باکتری و میکروب کش تمیز کننده عمیق را ایجاد می کند که به درمان آکنه موجود کمک می کند و از شروع جوش‌های جدید جلوگیری می کند. مولکول اکسیژن غنی شده تولید شده توسط جریان با فرکانس بالا در عمق پوست نفوذ می کنند. تا سموم را از بین ببرند و باکتری ها را از بین ببرند. این ایمنی پوست را تقویت می کند ، باعث کاهش التهاب و قرمزیمی شود. منافذ بزرگ شده مرتبط با نوع پوست آکنه را کاهش می دهد و تولید روغن اضافی را کنترل می کند. ثابت شده است که هایفرکوئنسی در افزایش سرعت بهبودی و بازیابی سلامت پوست موثر است. یکی دیگر از فواید هایفرکوئنسی این می باشد که با شروع تسکین و ترمیم پوست ، فوراً شروع به کار می کند و نتایج در طی روزهای بعد بیشتر نمایان می شوند. از آنجا که فرکانس بالا در سطح عمیق تری در پوست کار می کند و واکنش بسیار کمی به سطح ایجاد می کند. برای پوست هایی که بیش از حد التهاب دارند برای درمان دیگر بسیار مناسب است. پس از فواید هایفرکوئنسی می توان به موارد زیر اشاره کرد. آکنه و التهابات پوستی خود را با استفاده از هایفرکوئنسی رفع کنید و سبب صاف و یکدست شدن پوست خود شوید . پوست خود را با استفاده از خواص هایفرکوئنسی متراکم کنید و منافذ باز سطح پوست را رفع کنید اگر پوست چربی دارید و سطح پوست شما دارای روغن و چربی می باشد با استفاده از هایفرکوئنسی تولید بیش از حد روغن را کنترل کنید هرآنچه زخم و و جای زخم از قدیم تا کنون روی پوست شما باقی مانده است را رفع کنید و نکته ای که از همه مهم تر و جز اصلی ترین فواید هایفرکوئنسی می باشد این است که خطوط را رفع می کند و باعث پر شدن چین و چروک صورت می شود. از آنجا که درمان با فرکانس بالا جریان لنفاوی خون را تحریک می کند ، پوست را ضد عفونی می کند و بافت را گرم می کند ، می تواند به تولید طبیعی کلاژن و الاستین در بدن کمک کن


فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا

تاریخچه

اولین دستگاه هیدرودرمی در اواخر دهه نخست قرن نوزدهم توسط دانشمند مشهور نیکولا تسلا توسعه یافت و اشعه بنفش نامیده شد. هر چند چندین کاربرد برای این دستگاه پیشنهاد گردید تا پیش از اکتشاف آنتی‌بیوتیک‌های مدرن، این دستگاه عمدتا برای اهداف پزشکی نظیر درمان گلودرد و سایر عفونت ها و تسریع روند التیام زخم ها استفاده می شد. مطالعه اولیه در زمینه درمان الکتریکی توسط بیوفیزیکدان فرانسوی ژاک- آرسن دارسنوال انجام شد. وی در سال ۱۸۹۲ استفاده از جریان های فرکانس بالا برای درمان بیماریهای پوستی و غشاء های مخاطی را معرفی کرد. بطور سنتی امواج با فرکانس بالا “جریان تسلا” یا “امواج فرکانس بالا دارسنوال” نامیده می شوند. در دهه ۱۹۷۰، سالن های اروپایی به مزایای آرایشی و ترمیمی تحریک الکتریکی ناشی از امواج فرکانس بالا بر روی پوست پی بردند و تا سال ۱۹۸۰، این تکنولوژی بطور گسترده ای توسط متخصصان مراقبت از پوست در آمریکای شمالی مورد استفاده قرار گرفت. با توجه به اینکه این رویکرد برای جوان سازی پوست غیر- تهاجمی و بسیار ایمن در نظر گرفته می شد، تکنولوژی هیدرودرمی به سرعت توسط متخصصان زیبایی دارای مجوز به عنوان درمانی اصلی برای بسیاری از بیماریهای پوستی اعم از آکنه تا چروک و ریزش مو مورد استفاده قرار گرفت.

نحوه عملکرد دستگاه هایفرکوئنسی به چه صورت می باشد ؟

دستگاه هایفرکوئنسی با الکترودهایی با فرکانس بالا کار می کنند که از شیشه ای شفاف و نازک ساخته شده اند و به چندین شکل و اندازه مختلف در می آیند. و می توانند انواع مختلف صورت و بدن را بپوشانند. الکترودها قابل جدا شدن و جدا از بدنه ای هستند که واحد اصلی دستگاه به دلیل ایمنی و اهداف بهداشتی است. هنگامی که الکترود به طور محکم در هندپیس قرار می گیرد ، جریان الکتریکی متناوب و ملایمی توسط دستگاه تولید می شود. که پس از تماس با پوست از طریق الکترود شیشه ای عبور می کند. جریان الکتریکی گاز بی اثر درون الکترود را که باعث تولید انرژی الکتریکی التیام بخش و تشکیل اوزون می شود مشتعل می کند. ازن یک گاز تصفیه کننده با خواص ضد باکتری است و به بهبود آکنه کمک می کند. به عبارت دیگر ، هنگامی که با هوای خارج الکترود مخلوط می شود ، جریان پوست را با مولکول های اکسیژن تزریق می کند. و در طی این فرآیند ، احساس سوزن سوزن شدن ملایم تجربه می شود.

کاربرد

افزایش تولیدکلاژن
پاکسازی عمیق پوست
افزایش گردش خون
افزایش بازسازی سلول های پوست
افزایش تولید الاستین
کاهش پف و سیاهی زیر چشم
بهبود جوش، لک و آکنه
جوانسازی و کاهش چروک
تقویت پوست سر و فولیکول مو


دستگاه فرکانس بالا قابل حمل
مجموعه متعلقات شیشه ای دستگاه فرکانس بالا:
۱ عدد الکترود هیدرودرمی قارچی شکل
۱ عدد الکترود هیدرودرمی نوک تیز
۱ عدد الکترود هیدرودرمی شانه ای
۱ عدد الکترود هیدرودرمی سرگرد

و بسته به مدل میتواند سری های بیشتری داشته باشدفروشگاه سودا مدیکا

فیشال های فرکانس بالا یک روش درمانی ملایم و بی خطر برای جوان سازی پوست محسوب می شوند با این حال توصیه های زیر باید رعایت گردند:
از مصرف محصولات اسید گلیکولیک یا AHA تهاجمی همراه با فیشال های فرکانس بالا خودداری کنید زیر آنها باعث خشکی بیش از حد پوست می شوند (بویژه در طی ماههای زمستان).
از این روش در نواحی دارای مویرگ های آسیب دیده، وریدهای عنکبوتی و روزاسه استفاده نکنید زیرا فرکانس بالا ممکن است این شرایط را تشدید کند.
اگر باردار هستید، دارای ضربان ساز یا سابقه بیماری قلبی هستید از این روش استفاده نکنید.
در طی درمان با فرکانس بالا از جواهرات فلزی استفاده نکنید تا از ریسک شوک اجتناب شود.
هرگز از یک دستگاه فرکانس بالا با لامپ شکسته استفاده نکنید.
از این دستگاه در خارج از منزل، نزدیک آب یا اطراف مواد قابل اشتعال استفاده نکنید.