advertise

تیتانیوم دستگاه لیزر مو زاید سوپرانو آیس

فروشگاه سودا مدیکا

چرا لیزر سوپرانو تیتانیوم بهترین دستگاه لیزر برای رفع مو های زائد است؟

دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم جدیدترین دستگاه لیزر برای رفع مو های زائد است که از لحاظ قیمت نیز نسبت به سایر دستگاه های لیزر مناسب تر میباشد. استفاده از این دستگاه به طرز چشمگیری زمان درمان را کاهش میدهد و به گونه ای طراحی شده است که سهولت عمل برای کاربر را فراهم کرده است. با دستگاه سوپرانو تیتانیوم حذف مو های زائد در تمامی نقاط بدن امکان پذیر است و روی هر نوع پوستی قابلیت اثرگذاری بسیار بالایی دارد و نتایج درمانی آن برای بیماران بسیار رضایت بخش بوده است. این دستگاه پیشرفته ترین روش برای حذف مو های زائد است و با سه طول موج الکساندرایت، دیود و Nd:Yag کار میکند. فناوری بسیار پیشرفته در این دستگاه باعث شده است تا بتواند مزایای هر دو نوع لیزر الکساندرایت و دایود در آن مشاهده شود. در این دستگاه امکان استفاده از انرژی لیزر با طول موج ۷۵۵ نانومتر (الکساندرایت)، ۸۱۰ نانومتر (دایود)، ۹۴۰ نانومتر و ۱۰۶۴ نانومتر (Nd:YAG) وجود دارد. پوست انسان از نظر درجه تیرگی و روشنی به ۶ نوع مختلف دسته بندی میشود. ملانین تعیین کننده رنگ پوست در انسان است و هر چه قدر مقدار آن بیشتر باشد پوست تیره تر میشود. از مهم ترین مزایای دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم مناسب بودن آن برای رفع مو های زائد هر ۶ نوع تیپ پوستی میباشد. سوپرانو تیتانیوم مستقیما روی فولیکول های مو اثر دارد و تاثیر روی بافت پوستی اطراف مو ندارد.


فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا

تفاوت و مقایسه دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم با دیگر دستگاه های لیزر

دستگاه الکساندرایت دارای طول موج ۷۵۵ نانومتر بوده و برای افراد دارای پوست روشن مناسب است. دستگاه لیزر دایود با طول موج ۸۱۰ نانومتر و برای پوست های تیره مناسب میباشد. در دستگاه SHR یا Super Hair Removal حذف موی زائد بر اساس روش IPL است، بازده بالایی ندارد و سیستم خنک کننده ضعیفی دارد. در این روش ۵۰ درصد انرژی جذب مو میشود و این موضوع باعث کاهش کارایی آن میشود. با توجه به اینکه دستگاه سوپرانو تیتانیوم از سه طول موج مختلف استفاده میشود مناسب برای انواع پوست تیره و روشن و انواع موج های نازک و زمخت میباشد. سیستم خنک کننده این دستگاه بسیار قوی است که درمان با آن بدون کوچکترین درد و سوختگی میباشد. دستگاه سوپرانو تیتانیوم جدیدترین دستگاه لیزر در دنیا میباشد که با یکپارچه سازی طول موج های مختلف به طور قابل توجهی زمان درمان را کاهش میدهد. بررسی تفاوت و مقایسه دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم با دیگر دستگاه های لیزر نشان میدهد که این تکنولوژی جدید به علت کارایی و بازده بالا و تاثیرگذاری روی طیف های مختلف پوستی محبوبیت بسیار بالایی در بین پزشکان و اقشار مختلف جامعه دارد. برخی از دستگاه های لیزر نمیتوانند همزمان تمام فولیکول های مو را از بین ببرند و این امر مانع از بین رفتن تمام مو های زائد میشود اما لیزر سوپرانو تیتانیوم از این قابلیت برخوردار بوده و با کمترین فشار و آسیب ممکن به پوست، مو های زائد را از بین میبرد.

روش استفاده دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱ Soprano Titanium

روش استفاده از این دستگاه برای مقابله با موهای زائد ساده و سرراست است. تنها کافیست فرد مورد نظر روی تخت درمان دراز کشیده و چشم‌های خود را طبق استانداردهای موجود بپوشاند. در ادامه لایه نازکی از ژل سرد و محافظت کننده (شبیه به نمونه مورد استفاده در الترا ساند) در بخش مورد نظر برای استفاده از دستگاه لیزر Soprano Titanium قرار می‌گیرد تا حرکت روی پوست به راحتی انجام شود. مرحله بعدی به درمان‌گر اختصاص پیدا می‌کند که باید با حرکتی رفت و برگشتی چیزی شبیه به حرکت قلمو روی بوم را برای ۶ تا ۱۲ بار روی نقطه مورد نظر انجام دهد. این دستگاه، لیزر را در هر ثانیه برای ۱۰ بار و در زمانی بسیاری کوتاه منتشر می‌کند و ریشه‌های موهای زائد را آهسته و آرام گرم می‌کند. فرد داوطلب در این لحظه احساس گرمای اندکی را روی پوست خود تجربه می‌کند اما در مقابل ژل قرار گرفته از افزایش نگرانی برای آسیب رسیدن به پوست جلوگیری خواهد کرد. بسته به محل استفاده از دستگاه لیزر Soprano Titanium، ممکن است پوست بعضا به رنگ قرمز متمایل شود. با این حال موضوع اشاره شده ارتباط مستقیمی با شرایط پوستی استفاده کننده و البته منطقه‌ای از پوست که مورد درمان قرار می‌گیرد، دارد. استفاده از این دستگاه برای هر جلسه زمانی در حدود ۱۰ دقیقه را به خود اختصاص می‌دهد. گرمای احساس شده توسط مخاطب چیزی شبیه به ماساژ با سنگ داغ است و ممکن است در مواردی اندک و البته نقاط حساس پوست با درد اندکی همراه شود.

عوارض دستگاه لیزر تیتانیوم چیست؟

مطالعات انجام‌شده و تحقیقات کلینیکی ثابت کرده است که دستگاه لیزر تیتانیوم ایمن‌ترین روش برای درمان موهای زائد برای انواع پوست است. این دستگاه حتی برای درمان پوست‌های تیره که گرمای لیزر را به خود جذب کرده و ممکن است باعث سوختگی سطح پوست شوند نیز مناسب است؛ بنابراین درصورتی‌که درمان توسط یک فرد متخصص و آموزش‌دیده انجام شود عوارض جانبی فقط در حد سطحی و جزئی بروز خواهد کرد. این عوارض عموماً شامل قرمزی، احساس کوفتگی، التهاب ناحیه تحت درمان بوده و مشکل خاصی برای بیمار ایجاد نمی‌شود.


مزایای استفاده از دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم

وش حذف مو های زائد با دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم با دستگاه های دیگر متفاوت است که در آن سه نوع طول موج متفاوت در یک نقطه جمع شده و ریشه مو های زائد را به بهترین شکل ممکن از بین میبرد. طول موج ۷۵۵ نانومتری مو های با رنگ روشن که در حالت عادی به راحتی دیده نمیشوند و حتی مو هایی که زیر پوست باشند را هدف قرار میدهد. طول موج ۸۱۰ نانومتری برای پوست های تیره مناسب است و معمولا ریشه های عمیق را هدف قرار میدهد. طول موج ۱۰۶۴ ایده آل تر بوده و نفوذ بیشتری دارد و برای مو هایی که که در اعماق زیاد قرار دارند کارایی بالایی دارد. استفاده از سه نوع طول موج مختلف دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم را به یک روش ایده آل برای رفع مو های زائد تبدیل کرده است. هیچ دستگاهی قدرت از بین بردن ریشه های مو را به طور کامل ندارد اما استفاده از سه نوع طول موج متفاوت باعث شده است تا ریشه های مو در این روش به طور کامل از بین بروند. هندپیس روس دستگاه بسیار بزرگ بوده که باعث شده زمان درمان نسبت به سایر روش ها بسیار کاهش پیدا کند. به طور کلی تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان به سن، جنسیت، ضخامت مو، هورمون و منطقه پوستی مورد درمان بستگی دارد. سوپرانو تیتانیوم به دلیل فرکانس بالا و سه نوع طول موج مختلف نسبت به سایر روش ها سرعت بیشتری در رفع موی زائد دارد و برای انواع پوست مناسب است. هندپیس بزرگ و سیستم خنک کننده مناسب در این دستگاه باعث کاهش درد و التهابات پوستی میشود. مراقبت های پس از لیزر موی زائد برای کاهش عوارض احتمالی بعد از درمان ضروری است و دستگاه سوپرانو تیتانیوم با توجه به تکنولوژی خاصی که دارد نسبت به دستگاه های دیگر کمترین آسیب پذیری را برای پوست دارد و این موضوع باعث کمرنگ تر شدن بحث مراقبت های پس از درمان در مورد استفاده از این دستگاه میباشد.


فروشگاه سودا مدیکا

سوالات متداول درباره دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱ Soprano Titanium

با وجود توضیحات ارائه شده باز هم می‌تواند برای کسانی که به دنبال استفاده از دستگاه لیزر Soprano Titanium هستند، سوالاتی مطرح شود که در ادامه سعی می‌کنیم به تمامی آنها پاسخ دهیم. اصلی‌ترین سوال در این قسمت شاید به تفاوت دستگاه اشاره شده با دیگر نمونه‌های موجود در بازار اختصاص یابد. به جز استفاده از سه طول موج لیزر که به خوبی روی تمامی انواع موهای زائو و نحوای مختلف پوست تاثیرگذار است، هندپیس قرار گرفته برای دستگاه لیزر Soprano Titanium یکی از بزرگ‌ترین‌ها در میان تمامی دستگاه‌های لیزر تجاری موجود در بازار است. این هند‌پیش تاثیر مستقیمی روی نحوه اجرای درمان دارد و می‌تواند زمان آن را تا ۴۰ درصد نسبت به دیگر نمونه‌های موجود کاهش دهد. درمان مورد نظر با توجه به سیستم انقلابی ICE Plus عملا بدون درد محسوب می‌شود و در زمان تابش لیزر به خوبی پوست را خنک و بدون هیچ دردی باقی نگه می‌دارد. نکته دیگر به کاربرد این دستگاه روی انواع مختلف پوست با رنگ‌های متفاوت ارتباط دارد و به خصوص برای پوست‌های برنزه شده توصیه می‌شود. از دید میزان تاثیرگزاری گفته شده که این دستگاه چیزی بین ۵۰ تا ۸۰ درصد موفقیت اجرا دارد و طی مراحل درمانی می‌تواند بسیاری از موهای زائد را به شکل کامل از بین ببرد. باید این نکته را در نظر بگیرید که هیچ دستگاه لیزری توانایی از بین بردن کامل ریشه‌های مو را ندارد اما این مورد به شکل خاص تمرکز خود را روی این بخش قرار داده است. از دید تعداد جلسات درمانی باید به این نکته اشاره کرد که برای دریافت نتیجه‌ای مناسب نیاز است که فرد مورد نظر چیزی بین ۶ تا ۸ جلسه را توسط دستگاه لیزر پشت سر گذاشته و البته درمان‌های محافظت‌کننده بعدی را نیز به درستی دنبال کند. موهای زائد روی صورت به واسطه ریشه‌های قدرتمند ممکن است نیاز به تعداد بیشتری جلسه درمان داشته باشند اما نهایتا بازه زمانی کلی می‌تواند چیزی بین ۴ تا ۶ هفته برای این بخش خاص پوست افزایش یابد. در ادامه و بعد از گذشت ۲ تا ۳ هفته بالاخره مراحل ریختن و حذف شدن موهای زائد شروع می‌شود و در زمان پایان جلسات درمانی به شکل کلی دیگر اثری از آنها باقی نمی‌ماند.