advertise

هایفوتراپی و جوانسازی پوست

هایفوتراپی و جوانسازی پوست

معجزه جوانسازی صورت با هایفو تراپی

هایفو تراپی یا به اختصار HIFU صورت، یک راه درمانی غیرتهاجمی برای پیری صورت است. هرروزه به طرفداران و علاقه مندان انجام هایفو تراپی افزوده می شود چرا که این روش ضد پیری، در عین دارا بودن مزایای لیفت صورت، بدون نیاز به جراحی است و با کمترین سختی انجام خواهد گرفت و نتایج درخشانی نیز خواهد داشت. به علت بالا رفتن سن افراد میزان تولید کلاژن کاهش می یابد و یا به اصلاح باید گفت کلاژن ها تنبل می شوند. دستگاه هایفو با استفاده از امواج اولتراسونیک Ultrasonic باعث تحریک کلاژن ها می شود و این کلاژن سازی باعث می شود تا جوانسازی و لیفت پوست انجام شود.


فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا

کاربردهای هایفوتراپی

۱- از بین بردن چین و چروک های صورت
۲- کاهش حجم صورت (برای تبدیل صورت مربع شکل به صورت بیضی شکل)
۳- اصلاح فرم صورت (به چانه و خط فک شکل V می دهد)
۴- برطرف نمودن غبغب زیر چانه
۵- رفع افتادگی گونه ها
۶- رفع افتادگی پلک و ابرو
۷- اصلاح چین خوردگی بینی
۸- برطرف نمودن شل شدن پوست روی گردن
۹- رفع شلی پوست زیر بغل ، بازو ، کمر ، ران و بازو
۱۰- درمان چین و چروک ناحیه گردن (لیفت گردن) و دکلته
۱۱- همچنین متخصصان از هایفو برای درمان تومورها طی جلسات بسیار طولانی تر و شدیدتر استفاده می کنند.
۱۲- هایفو واژینال برای جوانسازی واژن

مراحل انجام هایفو

پزشکان معمولاً ابتدا با تمیز کردن ناحیه موردنظر برای درمان برای مثال صورت شروع کرده و در ادامه با استفاده از ژل جوان سازی صورت اقدام به شروع موضعی مراحل درمان خواهند کرد. سپس، از یک دستگاه مخصوص استفاده می کنند که با امواج کوتاه اولتراسوند را منتشر می کند. برخی افراد گزارش کرده اند که درد خفیفی را در حین درمان تجره کرده اند به همین دلیل پزشکان ممکن است قبل از انجام هایفو از بی حس کننده استفاده کنند. هایفو صورت احتیاجی به آماده سازی قبلی ندارد. هنگامی که جلسه به پایان می رسد، دوره نقاهت و زمان بهبودی نیز وجود ندارد ، به این معنی که افراد می توانند پس از دریافت درمان HIFU به کارهای روزمره خود ادامه دهند. در ادامه باید بگوییم بسته به نتایجی که در نظر شماست و می خواهید بدست آورید ، ممکن است افراد بین یک تا شش جلسه هایفوتراپی نیاز داشته باشند پزشک و متخصص زیبایی با دادن مشاوره های دقیق و بررسی شرایط شما پیشنهاد خود را به شما اعلام خواهد کرد.

عوارض هایفوتراپی صورت

به طور کلی ، شواهد نشان می دهد که هایفوتراپی صورت عوارض جانبی کمی دارد ، اگرچه برخی از افراد ممکن است بلافاصله بعد از عمل درد و ناراحتی را تجربه کنند ، اما هیچ عارضه جانبی جدی در درمان وجود ندارد. ممکن است عوارض زیر بطور موقتی مشاهده شوند که پس از چند ساعت از بین می روند:
تورم
بی حسی
سرخی
 کبودی

محل های مناسب برای انجام هایفوتراپی :
لیفت کامل صورت و ابرو
لیفت گردن
لیفت بخش های پایین صورت و غبغب

این روش کاربردهای بسیاری در زیبایی صورت دارد که یکی از این کاربردها لاغری صورت و رفع غبغب می باشد. روش لاغری صورت و غبغب با هایفوتراپی به اینگونه می باشد که با ایجاد دمای بالاتر از ۶۵ درجه سانتی گراد باعث شل شدن پوست می شود و در پایان باعث سوزاندن چربی ها می گردد.
فروشگاه سودا مدیکا

نتیجه گیری

هایفو یک روش ایمن، موثر و غیرتهاجمی برای سفت شدن پوست صورت در نظر گرفته می شود. مزایای هایفوتراپی نسبت به لیفت صورت با جراحی غیر قابل انکار می باشد. در این روش هیچ برشی صورت نمی گیرد ، جای زخم و بخیه وجود ندارد و هیچ زمان استراحت یا دوره بهبودی لازم نیست. بعلاوه هایفو بسیار ارزانتر از لیفت صورت نیز هست. اکثر افراد سه ماه پس از درمان نهایی نتایج کامل را مشاهده می کنند. اگر به دنبال درمانی سریع ، بدون درد و غیرتهاجمی هستید، هایفوتراپی در مقایسه با لیفت صورت بوسیله جراحی گزینه ای عالی است. از سن سی سالگی علائم شل شدن پوست شروع می شود. افرادی که تمایل به داشتن پوست جوانتر دارند، می توانند از این روش بهره مند شوند. نتایج این روش در درمان افتادگی خفیف تا متوسط نسبت به افتادگی های شدیدتر ، بهتر عمل می کند.