advertise

دستگاه امسکالپت EMSculpt

فروشگاه سودا مدیکا

دستگاه ام اسکالپت EMSculpt

این دستگاه از آخرین تکنولوژی برای شکل دادن بدن و کمک به از بین بردن چربی استفاده می کند ، این دستگاه از انرژی الکترومغناطیسی برای انقباض عضلات در ناحیه تحت درمان استفاده می کند. که این فرآیند مشابه عمل انقباض عضلات به طور طبیعی است. Emsculpt آن روند را به مراتب قوی تر از آنچه بدن ما قادر به انجام آن است ، به عهده می گیرد. استفاده از این انرژی الکترومغناطیسی باعث می شود عضلات آنچه که انقباضات فوق حداکثری نامیده می شود را انجام دهند. شما با استفاده از این دستگاه میتوانید عضلات قسمت های مختلفی از قبیل باسن، بازو ، شکم ، ساق و ران را رشد داده و آن ها را لیفت کنید. عضله سازی همیشه مستلزم تمرینات ورزشی سنگین به همراه تغذیه مناسب می باشد. اما دستگاه ام اسکالپ میتواند به عنوان روشی میانبر، بدون انجام تمرینات ورزشی سخت، بدون فشار به بدن و عرق کردن برای کمک به عضله سازی و سفتی نواحی شکم، باسن، بازو، ران و پا موثر باشد.


فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا

کاربردهای ام اسکالپت :

• تقویت و رشد عضلات
• ساخت عضلات جدید
• سفت شدن موضع درمان
• لیفت و برجسته سازی باسن
• میزان اندکی چربی سوزی
• مورد استفاده در نواحی باسن، ران، شکم، بازو، ساق پا
• جایگزین و یا مکمل تمرینات عضله سازی
• سیکس پک شکم
• کارآمد برای عضلات جدا شده شکم
اثرات و عوارض جانبی :
هیچ اثر جانبی برای ام اسکالپت گزارش نشده است . تاکنون، نشان داده شده که ام اسکالپت درمانی بسیار ایمن است. با این حال پزشکان می گویند نباید این درمان را انجام دهید اگر: باردار هستید، ضربان ساز یا سایر وسایل الکترونیکی کاشته شده در نزدیکی محل درمان دارید، مشکلات قلبی، سابقه تشنج یا هر بیمار دیگری دارید که میدان الکترومغناطیسی دستگاه را برای شما خطرناک می کند. در صورت داشتن هر نوع فلز مانند IUD مسی یا ایمپلنت ران در نزدیکی محل درمان از ام اسکالپت خودداری کنید. انرژی الکترومغناطیسی با شدت بالا می تواند باعث گرم شدن فلز یا از بین رفتن آن شود.

مزایا و معایب ام اسکالپت :

مزایا :
• روشی غیر جراحی
• عدم نیاز به بی حسی
• عدم وجود دوره نقاهت و استراحت پس از درمان
• عضله سازی و چربی سوزی به صورت همزمان
• نتایج قابل مشاهده تنها با ۴ جلسه درمانی
• مدت زمان جلسه فقط ۳۰ دقیقه

معایب ام اسکالپت:
افراد با چربی اضافی فراوان ممکن است تغییر زیادی را با ام اسکالپت مشاهده نکنند، چون چربی می تواند به عنوان یک مانع بین انرژی الکترومغناطیس و عضلات عمل کرده و قدرت انقباضات عضلانی را در طول درمان کاهش دهد.در حالی که ام اسکالپت چربی را کاهش می دهد، باعث کاهش وزن نمی شود. حتی با نتایج مثبت، بعید است شاهد تغییر وزن باشید.

تعداد جلسات و تایم مورد نیاز ام سکالپت :

کاملا بستگی به میزان توده چربی یا BMI مراجعه کننده دارد ، اما بطور معمول ۴ جلسه با فاصله ۲ تا ۳ روز برای ام اسکالپت کافی می باشد و هر جلسه معادل با ۳۰ دقیقه می باشد.
مشاهده نتایج ام اسکالپت :
نتایج بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده است. نتایج مطلوب معمولا ۲ تا ۴ هفته پس از آخرین جلسه گزارش شده اند، که پس از چندین هفته نیز بیشتر می شوند. مدت ماندگاری ام اسکالپت : چنانچه پس از دوره درمان به صورت منظم ورزش نمایید و سبک زندگی سالم در پیش بگیرید، نتایج ام اسکالپت تا سال ها دوام خواهد داشت.


ام اسکالپت چگونه کار می کند؟

هر جلسه درمان ام اسکالپت بدون هیچگونه آمادگی اولیه و یا صرف انرژی خاص انجام می گیرد. بدین منظور فرد ابتدا بر روی تخت می خوابد و موضع درمان بوسیله یک پد لاستیکی پوشانده می شود و با قرار گیری دستگاه در محل مورد نظر درمان آغاز می گردد.طی یک جلسه ام اسکالپت بیست هزار انقباض عضلانی اتفاق می افتد.معمولا پزشک در شروع جلسه اول درمان تنظیمات پایین را برای دستگاه انتخاب می نماید. انقباضات از یک الگوریتم تبعیت می کنند. در طول ۳۰ دقیقه انقباض ها گاها سریع و ملایم تر و یا آرام و قوی تر هستند.ارسال امواج الکترومغناطیس، حس انقباض شدید در فرد ایجاد می نماید که افراد عموما با کمی گذر زمان طی جلسه درمانی به آن عادت می کنند.انقباضات در این دستگاه بسیار شدیدتر از تمرینات ورزشی می باشد. و با پیش رفتن جلسات درمانی نیز شدت انقباضات بیشتر نیز می گردد. در واقع انقباضات شدید بدون وقفه و استراحت باعث فشار بر روی عضلات می گردد. در نتیجه قدرت و اندازه عضلات تغییر می کند.بدن برای تامین انرژی انقباض عضلات شروع به تجزیه سلول های چربی می نماید. سلول های آسیب دیده با مرگ و دفع از بدن طی روزهای آینده مواجه می گردند.از این روش به عنوان سریع ترین راه برای سیکس پک دار شدن می توان نام برد. زیرا طی یک جلسه معادل عددی برابر با ۲۰۰۰۰ هزار درازنشست و یا بشین پاشو انقباض عضلانی را تجربه می نمایید که به طور معمول و با ورزش این سرعت و قدرت امکان پذیر نمی باشد. همچنین برای افرادی که به دنبال ران های سفت هستند از این تکنولوژی به عنوان دستگاه سفت کننده ران با حجم دهی عضلات این ناحیه استفاده می شود. ام اسکالپت به عنوان یک روش پیکرتراشی ایمن دارای تائیدیه FDA میباشد.ام اسکالپت تقریبا بدون درد است. ممکن است همان درد عضله حین ورزش طبیعی را تجربه نمایید. شدت دستگاه قابلیت تنظیم دارد، لذا در ابتدای درمان می بایست از شدت ضعیف تر شروع نمود. سپس به مرور تا میزان آستانه تحمل مراجعه کننده ، شدت را افزایش نمود.


فروشگاه سودا مدیکا