advertise

بررسی و معرفی جدیدترین دستگاههای لاغری موضعی

فروشگاه سودا مدیکا

معجزه دستگاههای لاغری موضعی

جراحی های رایج تهاجمی برای حذف چربی های بدن عمل های بسیار سنگین با زمان نقاهت طولانی مدت هستند. خوشبختانه امروزه روش های غیرتهاجمی و کم تهاجمی، بدون نیاز به جراحی و بیهوشی، جای خود را به روش های قدیمی داده اند. در این روش از دستگاه لاغری موضعی برای از بین بردن چربی هایی استفاده می شود که با ورزش و رعایت رژیم غذایی از بین نمی روند. بهترین دستگاه لاغری دستگاهی است که در یک دوره ی مشخص درمان و به صورت تدریجی، سلول های چربی اضافه ی بدن را از بین ببرد.

روش کار
لاغری موضعی با دستگاه یکی از موثرترین روش های کاهش وزن است. در این روش غیر تهاجمی، امواج مایکروویو تولید شده توسط دستگاه اوندا به صورت اختصاصی و متمرکز به سلول های چربی تاباند شده و چربی های موضعی را به صورت کاملا ایمن کاهش می دهد.

کاندیدای مناسب برای لاغری با دستگاه
تجمع سلول های چربی در قسمت هایی از بدن مانند شکم، پهلو، غبغب، بازو، ران، باسن و ... را چاقی موضعی می گویند. این چربی های انباشت شده، حتی در برابر ورزش و رژیم غذایی مناسب نیز بسیار مقاوم هستند. از این رو افرادی که تمایل به از بین بردن این نوع چربی ها در بدن دارند کاندیدای اصلی لاغری سریع با دستگاه هستند.

مزایای دستگاه لاغری
دستگاه های موجود در کلینیک های تخصصی با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته، به صورت کم تهاجمی و غیر تهاجمی عمل کرده و در سریع ترین زمان با تعداد جلسات کم و بدون عوارض، سبب لاغری موضعی دائمی بیمار با از بین بردن سلول های چربی انباشت شده بدن، خواهد شد

در ادامه مطلب به معرفی جدیدترین و بروزترین دستگاههای لاغری موجود در فروشگاه سودامدیکا میپردازیم لطفا با ما همراه باشید.فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا

کویتیشن ۶ هندپیس بهمراه پد های لیزری

هندپیس Cavitation :
فرکانس ۴۰ کیلو هرتز/ قدرت ۱۵ وات
تکنولوژی این هندپیس اولترا سوند با فرکانس بالاست که موجب فوران مولکولهای آب می‌شود لرزش ذرات آب اطراف سلولهای چربی باعث شکستن آنها و آزاد شدی تری گلیسرید میشود
هندپیس وکیوم آراف :
مکش وکیوم ۸۰ کیلو پاسکال/فشار وکیوم ۲۵۰ کیلو پاسکال
جریان هوا ۱۰ لیتر در دقیقه /فرکانس آراف ۱ مگا هرتز /قدرت ۵۰ وات
وکیوم باعث باز شدن انسداد غدد لنفاوی و کمک به دفع چربی های آزاد شده در خون می‌کند
هندپیس آراف بدن :
فرکانس ۱ مگا هرتز /قدرت ۵۰ وات
هندپیس آراف صورت :
فرکانس ۱ مگا هرتز/قدرت ۳۰ وات
هندپیس آراف زیر چشم :
فرکانس ۱ مگا هرتز /قدرت ۱۰ وات
پد های لیزری :
نور مادون قرمز پد های بزرگ ۵ مگا وات 
پد های کوچک ۵ مگا وات

کرایو لیپولیز

قدرتمندترین دستگاه لاغری
برند  fire light
ساخت آلمان
هندپیس ها شامل:
کویتیشن
کرایو
آراف
لیپولیز
پدلیزری کویتیشن
سرما تا منفی ۱۴ درجه
آراف ۱۰مگا هرتز
گارانتی ۲سال

ولاشیپ fire light

صفحه نمایش ۱۰ اینچ رنگی
فرکانس آر اف ۱۰ مگاهرتز
فرکانس کویتیشن ۴۰ مگاهرتز
۳ هندپیس آر اف
۱ هندپیس کویتیشن
هندپیس های این دستگاه برای حذف چربی زائد نواحی شکم ، پهلو، اطراف بند سوتین و زیر سوتین ، زیر باسن، باسن، داخل ران و بازو میباشند.
دستگاه ولاشیپ در حال محبوب شدن است به دلایل زیر:
یک روش سرپایی میباشد
عملا بدون درد، بدون سوزن، برش، یا بیهوشی میباشد
بسته به گستره مناطق درمان، بین ۲۰ دقیقه تا دو ساعت طول میکشد
بیماران نتایج را پس از فقط مدت چهار هفته مشاهده می کنند
مفید در تحریک گردش خون در نتیجه ماساژ و مکش گردش خون افزایش پیدا میکند.


تفاوت های کرایولیپولیز و کویتیشن

کرایولیپولیز یکی از جدیدترین دستگاههای لاغری موضعی غیر تهاجمی ست که با استفاده از مکانیزم سرمایشی و انجماد سلولی باعث کاهش حجم چربی و حذف آنها از ناحیه کرایو شده می شود. کرایولیپولیز با پایین آوردن دمای موضع سرد شده تا منهای ۱۱ درجه ، سلولهای چربی آن ناحیه را بدون صدمه زدن به پوست و یا سایر بافتهای بدن به کمک سلولهای ایمنی از بدن حذف می کند. کویتیشن با استفاده از امواج اولتراسوند با فرکانس بسیار بالا سبب تشکیل حبابهای ریز در اطراف سلول های چربی شده و با برخورد این حبابها با دیوارۀ سلول های چربی و ترکیدن انها سبب پارگی دیوارۀ سلول و بیرون ریختن چربی درون سلولی ( تری گلیسرید) و خروج اب درون سلولی آنها میشود. تعداد جلسات کویتیشن بیشتر از تعداد جلسات استفاده از دستگاه کرایولیپولیز است. کویتیشن حداقل برای هر دوره ۱۰ تا ۱۲ جلسه ای با فاصله هفته ای ۱ تا ۲ بار است ولی تعداد جلسات کرایو بین ۲ تا ۳ جلسه با فاصله زمانی دو تا سه ماهه است . افراد دارای فشار خون، چربی خون و انواع دیابت ها نمی توانند از روش کویتیشن استفاده کنند ولی این افراد بنا بر مقالات منتشره برای استفاده از کرایولیپولیز منعی ندارند. استفاده از دستگاه کویتیشن به تنهایی پوست راشل میکند و لیفت ندارد اما با انجام برخی حرکات ورزشی و استفاده از سایر دستگاه های لاغری موضعی مانند رادیوفرکانسی میتوان پوست را نیز لیفت کرد، ولی کرایولیپولیز لیفت (بسیار محدود) دارد . بعد از استفاده از کویتیش بیمار بایستی جهت جلوگیری از رسوب چربی در سایر نواحی بدن ورزش انجام دهد ، اما بعد از استفاده از دستگاه کرایولیپولیز الزامی به انجام ورزش وجود ندارد اما میتوان برای نتیجه گیری بهتر ورزشهای هوازی که به چربی سوزی کمک میکنند را در دستور کار قرار داد . انجام کرایولیپولیز فقط در بافت چربی که نرم و قابل مکش است ، قابل استفاده است و در بافت سفت امکانپذیر نیست ،در حالیکه کویتیشن برای چربی ها و سلولیت های نرم و سفت هر دو قابل استفاده است. پس از انجام کویتیشن به میزان فراوان بایستی آب مصرف شود به این علت که آب درون سلولی بوسیله سیستم لنفاوی تخلیه و بوسیله کلیه ها به شکل ادرار دفع می شود. از این رو یکی دو روز بعد از انجام کویتیشن دفعات ادرار افزایش می یابد.تغییر رنگ و بوی ادرار هم در بعضی بیماران دیده شده است .


فروشگاه سودا مدیکا

عوارض کرایولیپولیز

تحقیقات اخیر نشان داده است که کرایولیپولیز عوارض جانبی مهمی مانند زخم و یا اختلال ایجاد نمیکند.
عوارض شناخته شده این روش عبارتند از:
۱- قرمزی و کبودی:  التهاب پوست، کبودی و بی حسی موضعی در محل هدف، معمولا بعد از درمان مشاهده می شود، اما به سرعت برطرف می شود.
۲- درد زودهنگام:  درد زودهنگام ممکن است چند هفته بعد از درمان رخ دهد، اما نادر است و معمولا بدون مداخله حل می شود.
۳- دگرگونی حسی: تغییرات کوتاه مدت در عملکرد اعصاب حسی محیط ممکن است اتفاق بیفتد، اما در عرض چند هفته برطرف می شود.
۴- هیپرپلازی آدفوسیت پارادوکسیک (PAH): در موارد نادر، چربی اضافی در محل درمان می تواند افزایش یابد.