advertise

بیوتی پن

فروشگاه سودا مدیکا

در واقع از بیوتی پن برای انجام کارهای مختلف زیبایی استفاده می شود، از مهمترین کاربردهای بیوتی پن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- از بین بردن جای جوش وقتی که در روی صورت انسان جوشی بیرون میزند پس از از بین رفتن جوش جای آن به صورت لکه قهوه ای رنگ بر روی پوست باقی می ماند که در زیبایی فرد دخالت پیدا میکند، یکی از راه حل های ساده و ارزان قیمت برای بردن این لکه ها استفاده از بیوتی پن است 
۲- از بین بردن چروک پیری به مرور زمان و در اثر تابش نور آفتاب و یا کاهش روند تولید کلاژن در پوست، پوست انسان با چروک های مختلفی بر روی پیشانی، دور چشم و خط خنده مواجه می شود، بیوتی پن برای از بین بردن این چروک نیز ساخته شده است.
۳- از بین بردن زگیل و خال های برجسته افرادی که بر روی صورت یا گردن خود خال یا زگیل های برجسته دارند ، زیبایی آنها دستخوش تغییر قرار داده شده و و جلوه نامناسبی به صورت آنها می دهد، فرد با استفاده از قلم بیوتی پن میتواند این خال ها را هم از بین ببرد به شرطی که تخصص کافی در این مورد داشته باشد و یا قبل از استفاده راهنمایی های لازم را دریافت کرده باشد.
۴- پاک کردن محل تاتوی ابرو خانم های عزیزی که ابروهای خود را به شکل تتو درست میکنند و پس از مدتی است از کیفیت کار خوششان نمی آید و یا قصد برداشتن تتو را دارند می توانند از لیزر بیوتی پن برای این کار استفاده کنند.
۶- بیوتی پن ها علاوه بر اینکه برای استفاده در موارد فوق کاربرد دارند به عنوان یک پلاسما پن یا پلاسما جت نیز قابل استفاده خواهد بود. با توجه به کاربردهای گسترده آن، به عنوان یک لیزر خانگی شناخته شده است. جالب است بدانید که برای استفاده از آن نیازی به دوره آموزشی خاصی نیست و تنها با یک ساعت کار و تمرین و مطالعه دفترچه راهنمای محصول می توان نحوه کار با آن را آموزش دید.


فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا

انواع مدل های دستگاه های بیوتی پن:
۱- مدل آنالوگ (سه زمانه)
۲- مدل ۶ زمانه
۳- مدل ۹ زمانه

تفاوت دستگاه های بیوتی پنآنالوگ، ۶ زمانه و ۹ زمانه:
حتماً براتون این سوال پیش اومده که این دستگاه ها چه فرقی با هم دارن؟؟؟ همون طور که تو شکل ها دارید می بینید دستگاه های بیوتی پن آنالوگ صفحه نمایشگر ندارن. این ها نوع اولیه و ابتدایی بیوتی پن بودن. دستگاه های ۶ زمانه و ۹ زمانه صفحه نمایشگر دارن. اما دستگاه ۹ زمانه نسبت به ۶ زمانه قدرت و کارایی بالاتری داره. بجز این یه تفاوت، کاربردهای هر دوتاشون یکیه.

مشخصات فنی دستگاه بیوتی پن:

این دستگاه با استفاده از آخرین تکنولوژی کربونیزاسیون یونی الکتریکی کار می کند. دارای شارژر و ۵ سر سوزن است. کار کردن با آن بسیار راحت است. نیازی به اتصال سیم و پدال ندارد. سرعت و ایمنی بسیار بالایی هم دارد. دستگاه بیوتی پن با یکبار شارژ کامل تا ۵ ساعت قادر به کار کردن می باشد. کمترین خونریزی حین کار را ایجاد می کند. در صورت استفاده صحیح شانس ایجاد اسکار خیلی خیلی کم است.


چه مراقبت‌هایی که باید بعد از کار با دستگاه بیوتی پن صورت گیرد؟
بعد از اینکه رنگ تاتو، خال‌کوبی‌هایی ایجاد شده با دستگاه تاتو، خال و لک توسط دستگاه بیوتی پن پاک شدند باید بلافاصله از پماد زینک اکساید (اکسید دوزنگ) به مدت دو روز استفاده شود؛ و روزهای پس از آن باید به مدت سه روز از کرم‌های ترمیم کننده، پماد و ویتامین آ+ د و آبرسان استفاده شود. اگر افراد این مراقبت‌ها را پس از استفاده از دستگاه بیوتی پن انجام دهند نتیجه کار را مشاهده خواهند کرد.

نکته:
حتما قبل و بعد از کار می بایستی سوزن ها ضدعفونی بشن. قبل از شروع کار با دستگاه، باید پوست مشتری با پد الکی کاملاً تمیز بشه و بعد بی حس بشه. برای بی حسی می تونید از پمادهای بی حسی مثل بی حسی عقرب یا TKTX استفاده کنید. به این شکل که بی حسی رو روی پوست بزنید و با نایلون تا نیم ساعت کاور کنید. بعد بی حسی رو پاک کنید و کارتونو شروع کنید. در مواردی مثل برداشتن خال های درشت یا پاک کردن تاتو های قدیمی ممکنه نیاز باشه در دو جلسه کار رو تموم کنید. نکته مهم اینه طوری کار کنید پوست آسیبی نبینه حتی اگه دو جلسه هم طول بکشه!


فروشگاه سودا مدیکا

سوزن های دستگاه بیوتی پن:

سوزن های این دستگاه در سه مدل موجود هستند. ظریف ترین نوع سوزن برای پاک کردن لکه های قهوه ای و تاتو های کوچیک استفاده می شه. از نوع ضخیم تر برای برداشتن انواع خال و زگیل بسته به سایزشون استفاده می شه.