advertise

پلاسما پن

فروشگاه سودا مدیکا

پلاسما چیست ؟

همانطور که می دانید ماده در طبیعت به صورت جامد ، مایع و گاز یافت می گردد ، با این حال پلاسما حالت چهارمی از ماده است که به صورت گاز پرانرژی و پرحرارت می باشد که البته برخلاف گاز رسانای خوبی نیز می باشد و به محض تماس با ماده دیگر به سرعت سرد می گردد.


فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا
فروشگاه سودا مدیکا

کاربرد دستگاه پلاسماپن


برداشتن خال و لک های پوستی
انجام بلفاروپلاستی
درمان اسکار و آکنه
درمان خطوط و چروک های دور دهان،پیشانی و دور چشم
درمان افتادگی پلک
جوانسازی پوست

تفاوت دستگاه پلاسما پن و پلاسماجت


بهتر است بدانید که هر دو مورد موارد درمانی مشابه یکدیگر را دارند با این تفاوت که پلاسماپن به صورت وایرلس و کار کردن برای پزشک را راحت تر می کند و همچنین به علت سبکی دستگاه پزشک تسلط بیشتری خواهد داشت . تمامی تنظیمات دستگاه بر روی خود پلاسما پن قرار گرفته است و دیگر خبری از ال سی دی چند اینچی نیست. پلاسما پن بر روی اصل گاز یونیزه شده در هوا کار می کند. در فاصله مناسب از پوست (منطقه درمان شده)، اکسیژن و نیتروژن با هم مخلوط می شوند، و انرژی الکترواستاتیک پریزیمی را تولید می کند که بر روی پوست با ترمال ها تخلیه می شود. در این هنگام منافذ پوست باز میباشد، پلاسما و یا اکسیژن اضافی تبخیر می شود و با تکنولوژی فیبروبلاست مناسب ، به انقباض پوست می رسیم.

فرق پلاسما جت با بیوتی پن


همانطور که میدانید امروزه روش های زیادی برای رسیدن به زیبایی به دنیا معرفی شده است که پلاسما جت از جمله مشهورترین آنها می باشد. اما با اینحال اگر به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید مطمئنا در رابطه با بیوتی پن نیز آشنا خواهید شد. به همین واسطه باید بدانید که بیوتی پن دستگاهی است که پزشکان از آن برای از بین بردن انواع کک و مک و حتی انواع خال به سراغ بهره گیری از آن میروند. در این روش پزشکان بدون استفاده از بی حسی و بدون اینکه افراد با هیچگونه درد و ناراحتی روبرو شوند جریان برق را به ناحیه مربوطه وارد کرده و افراد را از شر مواردی که زیبایی آنها را تحت تاثیر قرار داده است خلاص می کند. فرق پلاسما جت با بیوتی پن


انرژی پلاسما

انرژی پلاسما از طریق نوک پلاسما پن هدایت می شود. پلاسما پن در طول درمان باید در فاصله ۱-۲ میلیمتری از پوست نگه داشته شود تا پلاسما بتواند به سطح پوست برسد. هنگام انجام این کار باید از فاصله مناسب پلاسما پن با پوست، اطمینان حاصل شود تا ثبات خوب و حمایت قوی در منطقه درمان فراهم شود. اگر دستگاه پوست را لمس کند، بلافاصله خاموش می شود و از خطر آسیب دیدن جلوگیری می شود. درمان را می توان در تنظیمات کم و یا انرژی بالا انجام داد. تنظیمات انرژی پایین معمولا برای جلوه های سطحی ، مانند اصلاح تغییر رنگ، جوانسازی بافت و از بین بردن خطوط استفاده می شود. درمان با انرژی بالا همچنین می تواند به طور چشمگیری چروک ها، زخم های آکنه را بهبود بخشد. درمان های کم انرژی اغلب حدود ۳ بار در هفته تکرار می شوند. با این حال، درمان با انرژی بالا تنها می تواند نتایج قابل ملاحظه ای نسبت به یک سری از درمان های کم انرژی داشته باشد، درمان انرژی بالا عمیق تر در داخل پوست نفوذ می کند، واکنش قوی تر و بهبودی و نتایج سریع تر و ساخت مجدد کلاژن، سفت شدن و شکل گیری پوست را ایجاد می کند. بالا بردن پلک با استفاده از پلاسما پن، انقلابی در درمان نوآورانه زیبایی و جوانسازی است، در این روش شما نتیجه ای که پس از عمل جراحی می توانید مشاهده کنید را می بینید. درمان پلاسما شامل بسیاری از نقاط قوس پلاسما می شود که از هم جدا شده اند و می توان در پلک بالا، پایین و یا هر دو پلک از آن استفاده میشود..


فروشگاه سودا مدیکا

نوع درمان قدرت دستگاه را تغییر می دهد

می خواهید خال و زگیل روی بدنتان را رفع کنید؟ یا قصد بلفاروپلاستی دارید؟ پاک کردن تتو و یا درمان افتادگی پلک و جوانسازی پوست، هر اقدامی را که بخواهید با پلاسماپن انجام دهید قدرت این دستگاه نسبت به عمل مورد نظر تغییر خواهد کرد. بسته به نوع درمان می توانید از قدرت های مختلف این دستگاه استفاده کنید. برای مثال برای بلفاروپلاستی و رفع چروک های سطحی از قدرت های ۲ و۳ پلاسما پن استفاده کنید و برای لیفتینگ و درمان آکنه از قدرت های ۴ و ۵ استفاده شود. همچنین برای اصلاح افتادگی پلک می تواند ۲-۳ جلسه درمان با پلاسماپن مناسب و موثر باشد.